1. Tinkamas padangų parinkimas.
Pirmasis žingsnis, kad sutaupytum savo automobilių parke, yra tinkamai parinkti „Michelin“ padangas pagal jų naudojimo sąlygas. Plati produktų gama leidžia pritaikyti optimalų sprendimą.
2. Padangų slėgio tikrinimas
ir reguliavimas.
Tai padangų optimalių rezultatų ir transporto priemonės važiavimo savybių pagrindas. Norint juos pasiekti, būtina reguliariai tikrinti ir reguliuoti padangų oro slėgį. Per žemas per aukštas gali didinti išlaidas degalams ir padangoms bei silpninti važiavimo saugumą.
3. Ratų padėties keitimas ir padangų apvertimas ant ratlankio.
Rato padėties ant ašies keitimas reiškia pusių – kairė/dešinė – keitimą arba ratų perdėjimą ant kitos ašies (iš pirmos ant antros). Padangos apvertimas reiškia padangos nuėmimą ir jos apvertimą ant ratlankio (išorinė/vidinė pusė) Tai yra pagrindinės priemonės, užtikrinančios tolygų padangų dėvėjimąsi.
4. Protektoriaus gilinimas
Pašalinamas gumos sluoksnis, esantis po originaliu protektoriaus raštu, kad būtų atkurtas protektoriaus griovelių gylis.
5. Padangų balansavimas.
Užtikrina ilgesnę ridą, mažesnį avaringumą ir geresnį naudojimo komfortą. „Michelin“ rekomenduoja balansuoti visų transporto priemonės ašių padangas. Nesubalansavus padangų, gali anksčiau nusidėvėti transporto priemonės elementai.
6. Sunkvežimio geometrija.
Tikrinant ir reguliuojant važiuoklės sistemos geometriją optimizuojamas transporto priemonės ašių ir ratų kampas pagal transporto priemonės gamintojo rekomendacijas ir padangų nusidėvėjimo analizės duomenis.
7. Kilnojamasis autoservisas.
Profesionaliai įrengtos autoserviso transporto priemonės gali teikti paslaugas automobilių parko bazėje arba įvykus avarijai kelyje. Šios rūšies paslaugos padeda transporto priemonės sugrąžinti judumą, ženkliai sutrumpina jų prastovų trukmę.

Padangų slėgio
poveikis ridai

Per mažas
slėgis
Per didelis
slėgis
Rida
Ridos sutrumpėjimas

Padangų slėgio poveikis
degalų sąnaudoms

Per mažas slėgis, palyginti su rekomenduojamu vardiniu slėgiu
Balninio vilkiko ir puspriekabės junginys; ilgi maršrutai
Balninio vilkiko ir puspriekabės junginys; trumpi maršrutai
Miesto autobusas


„Michelin“ padangos:
4 sunkvežimio padangos gyvenimai

Modelis „4 padangos gyvenimai“ grindžiamas tuo, kad išnaudojamas visas „Michelin“ karkaso potencialas. Praktikoje tai padeda sumažinti Jūsų įmonės išlaidas.
Nauja padanga
Pirmasis „Michelin“ padangos gyvenimas – su patvariausiu ir labiausiai atpažįstamu karkasu. Pažangioji technologija ir „Michelin“ karkasui naudojamos aukštos kokybės medžiagos užtikrina puikią ridą ir ilgą naudojimo trukmę.
Gilinimas
„Michelin“ padangų gilinimas pagerina padangų sukibimą ir išlaiko visą saugumą – tai antrasis padangos gyvenimas. Gilinant rida pailgėja apie 25 proc. ir išsaugojamos parametrų savybės.
Protektoriaus atnaujinimas
Atnaujintos padangos, taikant „Michelin Remix“ protektoriaus atnaujinimo technologiją – tai trečiasis padangos gyvenimas. Sukuriame padangą, kuri yra identiška naujai padangai pagal ridą, sukibimą ir saugumą. Palyginti su nauja padanga, išlaidos aiškiai sumažėja (apie 60 proc. naujos padangos kainos). Taip pat technologija leidžia kelis kartus panaudoti tą patį karkasą. Atnaujinta padanga – tai 20–30 proc. medžiagų, kurios naudojamos naujai padangai pagaminti.
Gilinimas
„Michelin Remix“ parametrai yra identiški naujos „Michelin“ padangos parametrams. Taip pat galima gilinti padangas, kurių protektorius buvo atnaujintas.